Start je eigen café (Vakbekwaamheid cafébedrijf)

Start je eigen café

Café’s zijn er in vele soorten en maten. Trendy wijn- en coctailbars, knusse dorpscafé’s, muziekcafé’s, exclusieve nachtclubs, sportbars: noem het maar op. Al deze gelegenheden hebben één overeenkomst. Ze worden geleid door mensen met liefde voor het horecavak. Om echt succesvol te kunnen zijn is liefde voor het vak echter niet genoeg. Je zult moeten beschikken over de juiste kennis om je cafébedrijf optimaal te kunnen leiden en succesvol te maken. Mensenkennis is een aangeboren eigenschap van veel café-eigenaren. Kennis van management, marketing en personeelsbeleid in een cafébedrijf doe je op in deze fantastische cursus! Stap-voor-stap leren we je alles wat nodig is om je droom te verwezenlijken: een succesvol eigen café.

Ontvang twee erkende diploma’s!

Een café is de perfecte plek om je creativiteit de vrije loop te laten gaan. Je wilt er een plek van maken waar mensen zich thuisvoelen. Hoe richt je jouw café in? Kies je voor een strakke, trendy inrichting of maak je er een “bruin” café van? Op welke muziek trakteer je jouw gasten? Kies je voor een DJ of live-muziek van originele, beginnende bandjes? Mogelijkheden genoeg. Je kunt alles naar je eigen hand zetten en precies zo doen zoals jij het in gedachten hebt!

In deze cursus word je opgeleid voor het officieel erkende diploma Cafébedrijf van de Stichting Vakbekwaamheid Horeca (SVH). Met dit diploma in je bezit toon je aan over de juiste kennis te beschikken om een café te beginnen en dit succesvol te exploiteren. Na het afronden van deze cursus ontvang je twee diploma’s: Basisvakbekwaamheid horeca, waarmee je aantoont over de juiste horeca-vakkennis te beschikken en de officiële verklaring Sociale Hygiëne.

Met dit diploma toon je aan op een verantwoorde wijze alcohol te kunnen schenken en verkopen. Hiermee voldoe je aan de eisen die zijn vastgesteld in de Dranken Horecawet.

Wat wordt er in deze cursus behandeld?

We leiden je op voor het officieel erkende diploma Cafébedrijf van de Stichting Vakbekwaamheid Horeca (SVH). Het examen voor dit diploma bestaat uit 2 onderdelen:

1) Basisvakbekwaamheid Horeca
In dit onderdeel komen onder andere de volgende onderwerpen aan bod:

  • Algemeen: het nemen van commerciële beslissingen, gastgericht werken en verkooptechnieken.
  • Producten: kennis over alcoholische dranken zoals wijn, bier, gedestilleerd, coctails en longdrinks en alcoholvrije dranken zoals frisdrank, koffie en thee. Je weet hoe het product gemaakt wordt, welke soorten er zijn, hoe het geserveerd moet worden en waarop je moet letten bij inkoop, opslag en verkoop van het product.


2) Sociale Hygiëne

In dit onderdeel komen onder andere de volgende onderdelen aan bod:

  • Indeling van de horecamarkt
  • Inrichtingseisen
  • Gastvrijheid
  • Veiligheid
  • Sociale vaardigheden
  • Arbeidsomstandigheden
  • Drugs en alcohol
  • Wapens
  • Het voeren van een sociaal hygiënisch beleid
  • Wetgeving


Deze cursus bespaart je honderden uren aan kostbaar research en zorgt ervoor dat je enkele veelgemaakte beginnersfouten nooit zult maken. Je ontvangt specifieke informatie over het opzetten van een eigen café die je in geen enkele andere cursus zult vinden. Verder is de cursus zeer eenvoudig opgezet zodat er geen vooropleiding nodig is. Als je een droomcarrière wilt als café-eigenaar dan zorgt deze fantastische cursus voor een vliegende start!

Vooropleiding

Je hebt geen specifieke vooropleiding nodig om deze cursus te kunnen volgen.

Officieel erkend Diploma

We leiden je op voor het officieel erkende diploma Cafébedrijf van de Stichting Vakbekwaamheid Horeca (SVH). Hiervoor doe je twee examens: het examen Basisvakbekwaamheid Horeca wordt twee keer per jaar afgenomen, het examen Sociale Hygiëne wordt doorlopend afgenomen. Aanmelden en meer info: www.svh.nl

Laudius Getuigschrift

Als je de cursus succesvol afrondt, dat wil zeggen een voldoende beoordeling (minimaal 5,5) haalt voor de regelmatig door jou ingezonden huiswerkopdrachten, dan kun je het Laudiusgetuigschrift aanvragen.

Normale cursusduur

6 maanden bij een gemiddeld studietempo. Je kunt echter zelf bepalen of je sneller of langzamer studeert. Je betaalt geen cent extra als je langer dan de normale cursusduur nodig hebt om de cursus af te ronden.

Je kunt huiswerk insturen tot 3 jaar nadat je de laatste lessen van je cursus hebt ontvangen.

Cursusmateriaal

Je ontvangt een compleet studiepakket, bestaand uit losbladig cursusmateriaal en een handige ringband om dit materiaal in op te bergen. Je hoeft dus geen extra studiematerialen aan te schaffen.

Vakdocent

Tijdens de cursus krijg je alle hulp van je persoonlijke vakdocent. Deze docent kijkt je huiswerk na en beantwoordt eventueel door jou gestelde inhoudelijke vragen.

Lesgeld: profiteer van 50% korting!

Van € 398,- voor:


Met hulp van een docent
  Zonder hulp
Start je eigen café
1 x € 199,- of
4 x € 51,90 of
9 x € 24,50
  1 x € 109,- of
4 x € 28,90 of
9 x € 13,50